לפרטים נוספים צרו קשר
חפש את המטמון

מה הקשר בין חפש את המטמון ופעילויות גיבוש?

אם אתם מורים בבית הספר אתם בוודאי מכירים זאת: מגיע שלב שבו הילדים רוצים להכיר אחד את השני יותר, לצאת מהשגרה ולעשות כל מיני פעילויות ביחד. זה השלב שבו המורים, ובעיקר מנהלי בית הספר, צריכים לבחור את הפעילות המושלמת עבור התלמידים. אין ויכוח על כך שבית הספר נועד כדי שהתלמידים ילמדו בו, אך מידי פעם צריך לצאת מהשגרה ולקחת חלק בפעילויות מהנות במיוחד. לכן חפש את המטמון זו בחירה נהדרת כי פעילות כזאת יכולה לענות על מספר צרכים בו זמנית. ראשית, במסגרת פעילויות גיבוש כאלה התלמידים יוצאים מהשגרה ולכל אחד מהם יש אפשרות להפגין צד אחד באופי ובאישיות שלו. שנית, חפש את המטמון זה משחק מאתגר עם הרבה משימות, תחרות ואווירה נפלאה.

חפש את המטמון לקבוצות

קבוצת חפש את המטמון

חפש את המטמון זו לא פעילות לילדים בלבד

חשבתם לרגע שהאופציה של פעילויות גיבוש הכוללת משחק כמו חפש את המטמון מתאימות רק לילדי בית הספר שמחפשים פעילויות לחופשה או לשבירת השגרה? אם כך, כדאי שתדעו שזה כלל לא מדויק. למעשה היום יש אפשרות לצאת וליהנות ממשחק של חפש את המטמון גם עם צוות העובדים ואתם לא תאמינו לאיזו התלהבות החוויה הזאת תזכה! העובדים שלכם בעסק, כמו התלמידים בבית הספר, זקוקים מידי פעם לשבירת שגרה ולפעילות מגבשת ומהנה. לכן, אם תיקחו אותם לחוויה של חפש את המטמון הם ייהנו מהאתגר, מהטבע וגם מהעובדה שהם יכולים לבלות ביחד הרחק מהמשרד ומכל המחשבים.

מפה של חפש את המטמון

חפש את המטמון ברעננה

איך מארגנים פעילות חפש את המטמון?

לארגן פעילות כמו חפש את המטמון זה לא דבר פשוט כי צריך לתת את הדעת על מספר פרטים. ראשית, איפה בכלל אפשר לקיים בטבע את הפעילות הזאת? ושנית, מה המטמון, מה הפרס שמקבלים בסוף ובמיוחד – איזה רמזים יובילו אל הפרס הזה? בדרך כלל משחקים של חפש את המטמון הם גם משחקים שיש בהם סוג של תחרות כי לרוב מחלקים את הקבוצה הגדולה לשתי קבוצות המתחרות זו בזו. לכן יש גם הרבה אדרנלין בחוויה מהסוג הזה, פעילות ספורטיבית וטבע מקסים בכל פינה. צריך הרבה מומחיות וניסיון כדי להפיק פעילויות גיבוש של חפש את המטמון ולכן כמובן שלא כדאי לכם לעשות את זה לבד. במקום זה אתם יכולים לפנות אל חברה מקצועית שתיקח על עצמה את המשימה להפיק לכם יום כזה, אז למה אתם מחכים? כאשר כל הפרטים מתכוננים היטב אפשר להבטיח את הצלחת הבילוי הזה ואין ספק שמהר מאוד תחזרו לחפש שוב מטמון חדש.

פעילות בטבע ותרומתה למשתתפים

בחיי היום יום רבים מאיתנו מבלים הרבה יותר מידי שעות מול המחשבים. זה נכון בין אם מדובר על תלמידים שמכינים עבודות להגשה או קוראים מאמרים ובין אם מדובר על עובדים שעושים הכול בצורה ממוחשבת. זו עוד סיבה טובה שבגללה פעילות כמו חפש את המטמון יכולה להתאים לצוות שלכם, כי בין אם זה צוות של תלמידים, מדריכים או אולי עובדים – יש גם להם צורך לצאת מהשגרה. אם תעשו סקר ותשאלו את העובדים שלכם מתי בפעם האחרונה הם בילו כמה שעות בלי הטלפון הנייד, כאשר כל מה שמקיף אותם זה רק הטבע, אתם תראו שרובם יענו שזה לא קרה להם מזה שנים. לכן חפש את המטמון בטבע זו בחירה נהדרת.

המוזמנים מגיעים למקום, מתחילים את המשחק וכל זה קורה בטבע כשכל מה שמקיף אותם זה ירוק, עצים ונופים נפלאים. הילדים ייהנו מכך מאוד כי הילדים של ימינו לא זזים מספיק ואילו המבוגרים ייהנו מכך כי זו שבירת שגרה נפלאה. הפקה של חפש את המטמון בשטח זו גם לא הוצאה כלכלית גדולה מידי כך שאין סיבה לחשוב פעמיים. בחרו עוד היום את התאריך המושלם עבורכם והזמינו את האנשים שהייתם רוצים להעניק להם חוויה בלתי נשכחת ומהנה במיוחד.

מנצח בשטח מתמחים בפעילויות גיבוש מלאות שמחה והנאה, תוכלו לבחור בין חפש את המטמון למשימות מירוץ למיליון כדאי להנאות עם החברים או שותפים לעבודה. התקשרו לטלפון 054-498-7670 או השאירו פרטים באתר.