לפרטים נוספים צרו קשר
יום גיבוש מוצלח

יום גיבוש מוצלח מסתיים עם אוכל טעים

כל מי שמנהל עסק, בית ספר או כל מקום אחר שעובדים בו במסגרת קבוצתית יודע לומר שהשאלה איך ניתן להפוך כל קבוצה ליותר מגובשת זו לא שאלה פשוטה. כולנו היינו רוצים שצוות העובדים שלנו ייתן את הנשמה ויעשה הכול כדי שהעסק שלנו יצליח, אך מצד שני, מה אנחנו יודעים על התחום הזה? ואיך באמת אפשר לדאוג לכך שהקבוצה תהיה מגובשת יותר? מחקרים רבים מראים שלהשקיע בתחום הזה זה בהחלט כדאי כי קבוצות שעובדות בצורה של שיתוף פעולה מצליחות הרבה יותר מאשר קבוצות אחרות. לכן, אם גם אתם לא זוכרים מתי בפעם האחרונה השקעתם בנושא כמו יום גיבוש לקבוצות, כדאי שתדעו שזה מומלץ בחום. אין סיבה לדחות את הדברים והאמת היא, שכדאי לכם לפנות עוד היום לאנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום הזה, כי למה לא בעצם?

מה הופך יום גיבוש לקבוצות למוצלח?

כאשר מדברים על הפקת יום גיבוש לקבוצות מדברים על שלל פרטים שצריך לשים לב אליהם. לדוגמא, איפה תתקיים הפעילות? מי יהיו המשתתפים? והאם תחלקו את הקבוצה הגדולה לשתיים-שלוש קבוצות קטנות שתהיה ביניהן תחרות? יש לקחת בחשבון, מצד אחד, את נושא הפעילויות, בין אם מדובר על תחרויות, משימות מהתכנית המירוץ למיליון או כל פעילות אחרת, אך מצד שני, כדאי גם לחשוב על הלוגיסטיקה. אתם מתארים לעצמכם כמה חברי הקבוצה שלכם יהיו רעבים אחרי פעילויות רבות בשטח שבהן מוציאים כל כך הרבה אנרגיות? אתם הרי לא יכולים לקחת את העובדים שלכם מהבוקר עד הערב לפעילות בחוץ ולא לדאוג שגם יהיה להם מה לאכול. לכן אנחנו מציעים לכם לחשוב על כל הפרטים האלה, ויפה שעה אחת קודם.

אוכל טעים מחברת קייטרינג בחיק הטבע

אם אתם רוצים שיום גיבוש הקרוב יהיה מושלם ואם אתם רוצים שהעובדים שלכם, או כל קבוצה אחרת שתזמינו לפעילות הזאת, יחזרו עם טעם של עוד, כדאי יהיה לבדוק איך עושים זאת. האוכל הוא תמיד חלק מהעניין באירועים כאלה ולכן אנחנו מציעים לכם להזמין גם שירותי קייטרינג מחברת קייטרינג בחיק הטבע, כי אתם הרי לא תתחילו להכין את הסנדוויצ׳ים לעובדים שלכם לבד. במקום זה תוכלו לפנות אל חברה שתיקח על עצמה גם את הנושא הזה, מה שאומר שאתם, וקבוצת האנשים שאיתם אתם מגיעים, תוכלו להיות שקועים רק בהנאה עצמה. אין שום סיבה שבגללה אתם צריכים לדאוג לכל הפרטים הללו לבד, כי אם יש חברה שיכולה לעשות עבורכם את הכול, אז למה שלא תיעזרו בה?

פעילויות גיבוש לקבוצות

למה כדאי לעשות יום גיבוש לקבוצות דווקא בשטח?

הרבה אנשים בכלל לא רגילים לבלות בשטח ובטבע, שכן בעידן המודרני שבו אנחנו חיים הדברים נראים אחרת ואנחנו בקושי יוצאים מהעיר. אם זה נשמע לכם מוכר ואם נדמה לכם שגם העובדים שלכם מנהלים חיים כאלה, זו הסיבה הכי טובה שיש לקחת אותם דווקא  של פעילויות בטבע. העניין הוא שכל מי שיוצא אל הטבע מרגיש, בבת אחת, איך הטבע משנה את מצב הרוח שלו. אנחנו עוזבים את הטלפונים הניידים, עוזבים את המסכים שממלאים את חיינו ומתחברים לאווירה שונה. כל אלה מוסיפים להצלחת יום גיבוש כך שאתם יכולים להיות בטוחים שחברי הקבוצה יחזרו עם טעם של עוד.

האם להוסיף שירותי קייטרינג זה משהו שמייקר מאוד את העניין?

כמובן שככל שאתם מוסיפים יותר שירותים לשירות הבסיסי של הפקת יום גיבוש לקבוצות המחירים עולים, אך מצד שני, אתם גם מקבלים הרבה יותר. לכן, אם חשוב לכם שאחת ולתמיד יום הגיבוש יהיה נהדר ואם אתם רוצים שהעובדים לא יפסיקו לדבר על החוויה הזאת, כדאי יהיה גם להשקיע באוכל טוב. אתם תראו שבסופו של דבר כולכם תחזרו מרוצים לחיי השגרה ולא תצטרכו על כל ההשקעה שלכם ביום הגיבוש.

להצעות נוספות של ימי גיבוש עם מנצח בשטח כנסו לאתר.