לפרטים נוספים צרו קשר
ימי גיבוש

מנצח בשטח מובילה בארגון ימי גיבוש לארגונים המאפשרות צמיחה והעצמה אישית בין עובדים ובין צוותים תוך שילוב חוויות ולמידה בשטח.

ימי גיבוש של מנצח בשטח משתלבים בתכניות פיתוח מנהלים ופיתוח אירגוני. פעילויות גיבוש בשטח מהוות אתגר בטבע מעבר לעבודה משרדית המוכרת המתבצעת בחלל סגור עם מספר עובדים קבועים. מסגרת זו ללא גבולות מאפשרת לחשוב מחוץ לקופסא ולהעצים את העובדים בפעילויות שהם לא היו חושבים לעשות אותם לפני כן.

ימי גיבוש הפכו לחלק מהפעילות האינטגרלית הבסיסית של כל ארגון, פעילות הנחשבת לצ'ופר לעובדים שמחכים כל שנה מחדש להפוגה המענגת. היתרונות הברורים של ימי הגיבוש, שתורמים הן למעסיק, הן לארגון והן לעובדים. ימי הגיבוש הפכו את הפעילות לחובה בכל ארגון.  היא נחשבת ליהלום שמעטר את לוח הזמנים השנתי, האירוע לו כולם מחכים. אז מה כל כך כיף ביום גיבוש? למה כולם מחכים להם? מיד תבינו.

מהם היתרונות של ימי גיבוש?

  • כיף – בראש ובראשונה, מדובר בהנאה. הזדמנות נהדרת להפוגה, ניקוי ראש, שבירת שיגרה ושינוי אוירה. בימי הגיבוש העובדים שמתקשים ליהנות מזמן איכות בחיי השגרה העמוסים יוכלו להתפרק, להיטען באנרגיה ולמלא מצברים.
  • גיבוש צוותי – ימי הגיבוש מאפשרים לחברי הארגון להכיר, להתקרב ולרקום קשרי חברות קרובים יותר, שמתאפשרים הודות לאווירה המשוחררת, לעבודת הצוות במשימות (תחרות/הישרדות) ולצבירת חוויות משותפות.
  • התנסות בעבודת צוות – כשמשכילים לבחור יום גיבוש שדורש יוזמה, תושייה ויצירתיות ומשלבים בו משימות המחייבות עבודת צוות, מעשירים את ארגז הכלים של העובדים ומשפרים את דרכי ההתקשרות, את תהליכי העבודה ואת מערכות היחסים בין העובדים.
  • גאוות יחידהימי גיבוש הם אמצעי מצוין לחיזוק הקשר בין העובד למעביד. העובד מרגיש מוערך. הוא מקבל "צ'ופר" ומרגיש מחויב ונאמן יותר למקום העבודה. תחושת השייכות והמשפחתיות, הכרת התודה והרצון לתרום לארגון מועצמים במהלך יום גיבוש חוויתי ומוצלח.
יום גיבוש בחיק הטבע

ימי גיבוש

ימי גיבוש לדוגמא

ישנן מגוון רחב של ימי גיבוש שונים זה מזה בתכנים, בסגנון, במספר המשתתפים ובזהותם וכן הלאה. בין ימי הגיבוש הפופולריים ישנן פעילויות במלון או בכפר נופש, ישנם ימי כיף בחוף הים, בפארק מים, בבריכה, בחיק הטבע וישנם גם כאלו הכוללים סדנאות (סדנת בישול, סדנת תאטרון, סדנת עיסוי, סדנת ג'אגלינג ועוד). ישנם ימי כיף לעובדים בלבד, לזוגות ולכל בני המשפחה. לכל סגנון של יום גיבוש יש את היתרונות שלו, והסוד ליום גיבוש מוצלח הואא פשוט לבחור נכון.

אז איך בוחרים יום גיבוש?

כדי לבחור יום גיבוש מוצלח יש לאתר פעילות גיבוש שתורמת לקבוצה, לארגון ולעובדים, תוך התחשבות במספר שיקולים. הדגש הראשון מושם על ערך מוסף. העשרה, עבודת צוות, תרומה לקהילה וכיוצא באלה. יום גיבוש בטבע לרוב מקנה ערך מוסף נהדר – גם כיף, גם שבירת שגרה, גם חיבור לערכים חשובים וגם התמודדות עם תנאים המחייבים עבודת צוות ומזמנים גיבוש. פעילויות גיבוש בחיק הטבע יכולות לכלול אתגרים שעמידה בהם תרומם את מצב הרוח של העובדים, תחזק את הערכתם העצמית ותחייב עבודת צוות, תוך חיזוק מיומנויות שיכולות לתרום גם לארגון ימי גיבוש צוותיםבאופן יומיומי. פעילות גיבוש בטבע שתגשים את כל הנ"ל כוללת ניווט, הישרדות, טיפוס צוקים, ספורט אתגרי וכדומה.

בעת בחירת יום גיבוש חשוב לתת את הדעת על זהות המשתתפים, על גילם, על יכולותיהם הפיזיות ועל תחביביהם המשותפים. יש לשאוף לפעילות יוצאת דופן, כזו שתיזכר ושתיצרב בזיכרון כחוויה שונה ומיוחדת, שתהפוך לזיכרון מתוק ושתשאיר טעם של עוד.

לבסוף, יש לבחור פעילויות גיבוש שמאפשרות תקשורת מורכבת בין חברי הארגון. למשל, סדנת תאטרון הכוללת משחקי תפקידים ואלתור יכולה לסייע להידברות, לפיתוח דיאלוג, להצפת קשיים, להתמודדות עם קונפליקטים, לחשיפת רגשות ועוד.

ימי גיבוש צוותים

בבניית סט תרגילים מאתגרים בשטח אנו מחזקים את האמון בין חברי הקבוצה, מפרים דיאלוג ואנרגיות חיוביות בין עובדים.

ימי גיבוש מחזקים את המחויבות של כל משתתף לקידום הצוות ואת האחריות ההדדית של כל עובד הן על עצמו הן על הצוות שלו תוך מיקוד בתוצאות ובמשוב מפרה בתום כל פעילות.

יום גיבוש של מנצח בשטח מאפשרים לקבוצה להיחשף לסיטואציות מורכבות וחדשות. ההכרות האמיתית של כל משתתף עם אישיותו ותכונותיו הבסיסיות במובן המציאותי והראלי, ללא הגנות וגינונים שאינם מתאפשרים בשיחת סלון או הכרות שאינה בתנאי לחץ מובילה לחיזוק והעצמה אישית.

מעוניינים להזמין פעילות גיבוש או ניווט ספורטיבי? התקשרו – 054-498-7670.