לפרטים נוספים צרו קשר
משחקי חברה לנוער

להיות מורים לתלמידים מתבגרים זה תמיד אתגר שלא קל להתמודד איתו, פשוט כי גיל ההתבגרות מביא איתו הרבה דילמות ותהיות. כל נער וכל נערה מחפשים את הזהות שלהם, בין אם זה במובן של הדעות הפוליטיות, הערכים או אפילו הזהות המינית ולכן ברור מדוע הם זקוקים להדרכה כמה שיותר מקצועית. אומנם זה נכון ששיעורי החברה שתוכלו להעביר לילדים בהחלט יסייעו להם, אך האם לא כדאי לקחת אותם גם לפעילויות שונות מידי פעם? משחקי חברה לנוער יוכלו לעשות את העבודה בצורה מושלמת כי בצורה כזאת הילדים יוצאים מהשגרה ומתמודדים עם אתגרים שונים ביחד.

משחקי חברה לנוער דתי

משחקי חברה לנוער

במה משחקים כאלה יוכלו לתרום לנוער?

כאשר מדברים על משחקי חברה לנוער צריך להבין תחילה מהי בכלל המטרה שלנו ומדוע אנחנו לוקחים אותם ליום פעילות כזה. מעבר לכך שהם יוכלו פשוט ליהנות ולבלות ביחד, זו גם תהיה הזמנות להעביר להם ערכים שונים, לעודד אותם לחשיבה מסוימת וזו אפילו יכולה להיות הזדמנות טובה לדבר על נושאים בוערים. המשחקים האלה, אשר דורשים מהנוער לשתף פעולה, מחדדים אצלם גם את תחושת הקבוצה, הצוות, השייכות והאינטגרציה ביניהם. לכן בהחלט ניתן לומר שאם נשקיע בפעילות נכונה שתתאים למטרות שלנו הרי שיום גיבוש כזה יהיה בעל ערך מוסף ולא רק יגרום להנאה אצל הילדים.

איך לבחור את הפעילויות חברתיות המתאימות?

זה לא סוד שקיימים אינספור משחקי חברה לנוער אך לכל אחד מהמשחקים האלה יש מטרה אחרת. לכן לפני הכול אנחנו חייבים להבין מה המטרה האמיתית שלשמה אנחנו לוקחים את הנוער שלנו ליום גיבוש ופעילות בטבע. לאחר מכן חשוב יהיה לקחת בחשבון את מספר המשתתפים בפעילויות של משחקי חברה ואפילו את התקציב שעומד לרשותנו כי כל אלה ישפיעו על בחירת הפעילות המתאימה. שימו לב שפעילויות בשטח יכולות לתרום לא רק לנערים עצמם אלא גם לצוות המורים ולבעלי התפקידים השונים בבית הספר. הגיבוש וההיכרות המעמיקה יותר בין הנוער ובין הצוות האחראי יוכלו גם הם לתרום לחיי היום יום ולאווירה שאחר כך נרגיש בבית הספר.

משחקי חברה, סרטון של משיכת חבל

הפקה מקצועית של משחקי חברה לנוער

זה לא משנה אם אתם אנשי חינוך בעלי הרבה מאוד ניסיון ואם אתם מכירים נפלא את הנוער שאתם מלמדים בכל יום בבית הספר כי בכל מקרה משחקי חברה לנוער צריך להעביר בעזרת המומחים. העניין הוא שיש כאן הרבה אפשרויות, לוגיסטיקה וסוגיות שונות שצריך לתת עליהן את הדעת ולכן לא כדאי שתנסו להפיק יום פעילות כזה לבד.

לעומת זאת, אם תיפנו אל מי שיש לו ניסיון בענף הזה ואל מי שיש לו רעיונות, ידע וכלים מתאימים, הרי שיום הגיבוש הקרוב יהיה מושלם. תוהים אל מי כדאי לכם להתקשר להזמנת שירות כזה? רוצים להבטיח שתצאו עם טעם של עוד? אם כך, אנחנו בחברת "מנצח בשטח" זו הכתובת שאליה כדאי לכם לפנות ואתם מוזמנים להתקשר אלינו בכל עת.