לפרטים נוספים צרו קשר
ניווט רגלי כאטרקציה מתבקשת

השאלה איך בונים צוות מנצח ואיך גורמים לעובדים שלנו בעסק להרגיש גאוות יחידה היא שאלה חשובה שמטרידה את כל בעלי העסקים. העניין הוא שכאשר העובדים שלנו מרגישים טוב וכאשר אנחנו מצליחים ליצור אצלם תחושת שייכות הם בדרך כלל יתנו מעצמם יותר למען קידום העסק והצלחתו. אם זה נשמע לכם מוכר ומעניין כי גם אתם מתמודדים עם הסוגיה הזאת בחיי היום יום במסגרת ניהול העסק שלכם, כדאי שתדעו שפעילויות שכוללות ניווט רגלי בשטח יכולות לתרום לא מעט לקידום המטרה הזאת.

מה הקשר בין ניווט רגלי ובין גיבוש העובדים?

אז מה הקשר בין ניווט וגיבוש עובדים? זה שאתם לוקחים את כל העובדים שלכם ומוציאים אותם מהשגרה המשרדית אל הטבע הרי שהם מתגבשים בינם לבין עצמם. כעת, אם נוסיף לכל התענוג הזה גם את אווירת התחרות ואת הרצון של כל קבוצה לנווט טוב ומהר יותר, הרי לכם פעילות עם ערך מוסף! ניווט רגלי הוא ניווט מאתגר במיוחד כי למעשה הקבוצה חייבת לשתף פעולה, לשמור על קצב ספורטיבי ולהגיע ראשונים כדי לזכות בפרס. לכן יש בפעילות כזאת גם משהו שמעורר את עבודת הצוות וזו גם הזדמנות שכל אחד מהעובדים יכול להפגין בה כישורים מיוחדים.

ניווט רגלי בשטח

איך מארגנים יום ניווט רגלי מקצועי?

האמת היא שלהפיק יום ניווט רגלי או ניווט ספורטיבי זוהי לא משימה פשוטה וצריך הרבה ניסיון בתחום הזה. ראשית, צריך למצוא את המקום המתאים לכך ושנית, צריך גם ציוד מתאים ואפילו אפשר להגיש למשתתפים עזרה בעת הצורך. עם זאת, לא כדאי לוותר על כך כי אפילו אם זה נשמע לכם מורכב מידי, כדאי שתדעו שאתם יכולים לפנות אל המומחים ולהזמין מהם שירות. כאשר חברה מקצועית ומנוסה לוקחת על עצמה את הפקת יום הגיבוש לעובדים הכוללית ניווט רגלי מעניין, מלא חוויות ואף אתגרים.

ניווט רגלי

אטרקציות נוספות בחיק הטבע

אם נראה לכם לרגע שהאפשרות של ניווט רגלי לא מספיק מרגשת עבור העובדים שלכם ואתם רוצים להוסיף עוד כמה דברים ליום הגיבוש, כדאי לדעת שזה אפשרי. היום ניתן לשלב גם פעילויות אקסטרים שונות שמהוות אטרקציה מיוחדת, בין אם זה טיול ג'יפים, אומגה ואפילו לסיים את הפעילות עם קייטרינג בשטח בחיק הטבע עם כל הצוות כאשר כולם משתפים חוויות מאותו יום. מה שחשוב הוא כאשר רוצים לקחת את העובדים ליום גיבוש בטבע זה לתכנן את הדברים בצורה מושלת ובדיוק בשביל זה אנחנו כאן.

סעודה בשטח

החברה שלנו, "מנצח בשטח", זה המקום שאליו כדאי לכם לפנות אם אתם רוצים להפיק יום גיבוש שייזכר לשנים. נוכל לשלב בחוויה הזאת ניווט רגלי, ארוחות בשטח ועוד הרבה דברים אחרים שייקחו את יום הגיבוש הקרוב כמה צעדים קדימה. אנו זמינים עבורכם תמיד במספר 054-4987670 ואתם מוזמנים להתקשר אלינו בכל עת כדי לקבל רעיונות, הצעות ושירות כמה שיותר מקצועי ואדיב לכל אורך הדרך.