לפרטים נוספים צרו קשר
גיבוש צוות בלילה לבן

גיבוש צוות הוא אחד מהפעילויות החשובות ביותר שרצוי למצוא לו זמן לפחות מספר פעמים במהלך תקופת העבודה השבועית. מידי פעם צריך לחשוב על אופציה או הזדמנות לאפשר לעובדים לצאת לחופשה עם הצוות תוך השתלבות בפעילויות שונות שמתאימות לכל עונות השנה.

מתכננים גיבוש צוות לעובדים?

גיבוש צוות יכול להיות גם בשעות היום וגם בשעות הערב, חשוב מאוד לחשוב ולתכנן קונספט מיועד ומותאם אישית לעובדי החברה. אולם, לא תמיד צריך לתכנן הכל מראש, לפעמים ערב צוות ספונטני יכול להיות אחד שיוביל לתגובה אפקטיבית וטובה יותר מאשר ערב שתוכנן במשך כמה חודשים. בשביל שהערב יצא כמו שאתם אוהבים, צריך בכל זאת להתחשב בעובדה שקיימים מגוון אטרקציות מגוונות שניתן לשלב וכדאי להכיר את כולם, לבחור אילו הם הכי מתאימים לשם יום גיבוש לעובדים ולתכנן בדיוק איך הכל יראה ויתבצע.

פעילויות מהסוג הזה מצליחות לחבר בין העובדים על ידי שילוב של כמה משימות במקביל. מלבד זאת, קיימים אטרקציות רבות שמאפשרות לצוות להתנהל בדינמיקה קבוצתית, לשחרר אנרגיות ולחצים וליהנות משלל הפעילויות המוצעות להם. הפעילויות הללו מתוכננות מראש ויכולות להפוך את החוויה לאחרת ומיוחדת כגון: חפש את המטמון בחושך – פעילות שעוזרת לעובדים לפתח מיומנויות חיפוש מיוחדות בשעות הלילה.

ערבי צוות רבים מבוססים על גיבוש בסגנון לילה לבן ושילוב של פעילויות רבות אל תוך הלילה. מדובר בתהליך שעוזר לעובדים לחשוב מחוץ לקופסא, לאפשר להם לפתח קשרים חזקים עם עובדים אחרים שעוד לא יצרו איתם קשר במהלך העבודה ולהכיר חברים חדשים.

גיבוש צוות בלילה לבן

בעלי עסקים?

הבינו עם השנים שיציאה לערב גיבוש יכול להיות מוצלח ומרענן מידי פעם. הם השכילו שלא תמיד צריך להעסיק את העובדים בעבודה היומיומית, אלא לאפשר להם להכיר צד אחר של החברה, צד של חופשיות, צד של היכרות צוותית רחבה וצדדים נוספים. המטרה של ערב גיבוש ואלו שבמיוחד מתוכננים בסגנון לילה לבן, היא בשביל לגבש קודם כל את העובדים ולאחר מכן, לאפשר להם להשתחרר, להתנתק מהלחץ ומהטירוף המתמשך וללמוד להכיר באמת אחד את השנייה.

הרבה מהפעילויות מורכבות ממשימות שצריך לבצע כקבוצה, השימוש במשימות הללו יכול ליצור דינמיקה בין העובדים, לחוות אפשרות של שיתוף פעולה, הכלה, קבלה של האחר ולשחרר הרבה מאוד הומור. הפעילויות הללו לא רק מסייעות לעובדים בגיבוש הצוותי, אלא גם מצליחות לסייע להם בעבודה. הרבה בעלי עסקים מצליחים לשלב בין המשימות הללו ובמקביל לשלב משימות שיעזרו לגיבוש צוותי.

במהלך הערב חשוב לדאוג גם למאכלים שיוסיפו לאווירה הנעימה והקלילה. הרבה בעלי עסקים מעדיפים לבצע גיבוש בימי הקיץ החמים כי ניתן לקיים לילה לבן ללא חשש לגשמים פתאומיים במהלך המשימות. "מנצח בשטח" פורשים בפניכם אפשרויות רבות של פעילויות בשטח, גם בימי הקיץ החמים וגם בימי החורף. אולם אם אתם מעוניינים באטרקציות נוספות הכוללות משימות, גם את הנקודה הזו הם יכולים להשלים ולאפשר לכם חוויה מגובשת ומעשירה שתרצו לקיים כל כמה זמן.