לפרטים נוספים צרו קשר
חפש את המטמון לילדים

חפש את המטמון לילדים

כל הילדים של ימינו מבלים הרבה יותר מידי שעות מול המסכים השונים כי הילדים של ימינו נולדו אל תוך הטכנולוגיה הזאת. לכן זה גם טבעי שכבר מגיל צעיר לכל ילד יש מכשיר טלפון נייד, בין אם ההורים קנו לו את הדור הכי משוכלל שיש ובין אם לא. לכן ברור מדוע אתם, המורים ומנהלי בתי הספר, חושבים כיצד ניתן יהיה להוציא את הילדים מידי פעם מהשגרה הזאת, ובצדק. לפעמים כל מה שהילדים צריכים זו פעילות מאתגרת בחוץ, בין אם היא מתקיימת בחצר בית הספר ובין אם לוקחים את הילדים לחיק הטבע. פעילות כזאת יכולה להיות חפש את המטמון לילדים בחוץ ואין ספק שהילדים יחזרו נלהבים ונרגשים מיום פעילות כזה.

חפש את המטמון מתאים לכל הגילאים

הדבר הראשון שכדאי לדעת על האפשרות של חפש את המטמון לילדים בחוץ, זה שמדובר על פעילויות גיבוש שמתאימות לכל הגילאים. לכן זה לא משנה אם מדובר על תלמידים עד גיל 12 או על תלמידים שכבר נמצאים בבית הספר התיכון כי בכל מקרה פעילות כזאת יכולה לגרום להם להנאה גדולה. בנוסף לכך, מה שטוב בעניין של חפש את המטמון לילדים בחוץ, זה שאפילו בימים קרים של חורף אפשר ליהנות מפעילות כזאת. ניתן לקיים את המשחק בשטח בית הספר, מה שאומר שאם פתאום יתחיל גשם שוטף יהיו כמה פינות שבהן אפשר יהיה להתגונן מפני הסערה.

חפש את המטמון לילדים

מי מעביר את הפעילות?

כשמדברים על חפש את המטמון לילדים בחוץ לא מדברים על פעילויות גיבוש שהמורים או ההורים צריכים להעביר, כי בדיוק בשביל זה יש אנשי מקצוע שיוכלו להגיע למקום לקיים את הפעילות. יש יתרונות רבים לכך שמישהו מבחוץ מגיע להעביר את הפעילות, דווקא בגלל שהילדים לא מכירים אותו. בצורה כזאת הם יקשיבו לו יותר, יתעניינו ויהיו במתח חיובי לקראת הבאות. בנוסף לכל אלה, אם מישהו מחוץ יעביר לילדים את הפעילויות השונות הם יצטרכו להתמודד עם דינאמיקה חדשה ועם היכרות עם אנשים אחרים. כל היתרונות האלה יהפכו את יום הפעילות הקרוב לעוד יותר מוצלח ואין ספק שלא תצטערו על כך שהשקעתם בצורה כזאת בתלמידי בית הספר שלכם.

מתאימים את המשימות לשכבת הגיל

אם חשבתם לרגע שבמסגרת חפש את המטמון לילדים בחוץ כל הילדים יצטרכו להתמודד עם אותן משימות, כדאי שתדעו שאתם טועים. בפועל צריך להתאם את סוג המשימות לגיל הילדים כי עדיף להימנע ממצבים שבהם המשימות מאתגרות מידי או פחות מידי מיוחדות. הילדים צריכים להתעניין, להיות כל-כולם במשחק ולהרגיש שהם מתאמצים לעמוד בכל משימה. זו עוד סיבה טובה שבגללה כדאי להפיק פעילויות גיבוש כאלה רק בעזרת המומחים. העניין הוא שמי שיש לו ניסיון בתחום הזה יוכל לשמוע מה התוכניות שלכם, למי מיועדת הפעילויות ומה המטרה שלה. בהתאם לכך אפשר יהיה להפיק את יום הפעילויות המושלם, כולל התאמת המשימות של חפש את המטמון לגיל המשתתפים. אתם מוזמנים להתקשר למנצח בשטח ולהזמין חפש את המטמון או פעילויות גיבוש נוספות ממגוון הפעילויות הקיימים בחברה.

 

למידע נוסף התקשרו 054-498-7670