לפרטים נוספים צרו קשר
יום גיבוש לעובדים

הגיע היום שכל העובדים מחכים – הזדמנות נהדרת לשבור את השגרה ולכייף. ארגון יום גיבוש לעובדים מהווה מטלה מורכבת – חשוב שיהיה כיף ומגבש, חשוב שיהיה מאתגר, חשוב להקנות במהלכו כלים ומיומנויות לעובדים, וחשובה מכל האווירה.

נראה שיום גיבוש בשטח עונה על כל הציפיות ובזכותו ניתן לסמן וי על כל המטרות. אז איך מפיקים יום גיבוש לעובדים בשטח? ולמה דווקא בחיק הטבע כל היתרונות בולטים? ישנו מגוון רחב של אפשרויות לימי גיבוש לעובדים, אבל נראה שיום גיבוש בשטח יכול להתאים יותר מכל דבר. מדוע? בגלל כל אלה:

בגלל מגוון האפשרויות

יום גיבוש בטבע הוא שם כולל לשפע בלתי מוגבל של אתגרים, פעילויות, סדנאות, טיולים והפעלות שניתן לערוך בטבע. יום גיבוש בטבע יכול לכלול אחד או יותר מהפעילויות הבאות: סדנת מנהיגות, פעילות אתגרית, פעילות שטח, סדנת הישרדות, המרוץ למיליון, ניווט, ספורט אתגרי, רכיבה על ג'יפים, טרקטורונים, אופניים, סוסים, גמלים, טיפוס צוקים, לינת שטח, טיולי סנפלינג, מרוצי הרפתקאות, פעילות ארכאולוגית, סדנאות העשרה, כתבי חידה וחפש את המטמון, פעילויות חבלים ואומגה, סדנאות בישול שטח ובעצם, מה לא? עם מגוון כה רחב של אפשרויות ניתן להפיק ימי גיבוש לכל מטרה.

יום גיבוש לעובדים

בגלל הייחוד של יום גיבוש לעובדים

לרבים מאתנו אין זמן לפעילויות פנאי בשגרת היומיום העמוסה, וגם כשאנו זוכים למעט הפוגה, פעילות הפנאי שלנו חייבת להיות ממוקדת, קצרה וקרובה לבית. לכן, טיולי שטח, לינה בשטח ופעילות אתגרית בשטח – כיף שרובנו מתגעגעים אליו – נחשבים לפעילויות נחשקות ורצויות, מיוחדות ושונות, שהעובדים יעדיפו ויעריכו.

בגלל החוויה 

יום גיבוש לעובדים בשטח מאפשר ניתוק, שבירת שגרה והחלפת אוירה ומהווה פלטפורמה נהדרת לחיזוק קשרי החברות בין העובדים ולהעמקת היכרותם. העובדים שנמצאים יחד באמצע שום מקום, כשאין לאן ללכת, כשאין הסחות דעת וכשאין טרדות, יכולים להתמסר לכיף ולחוויה ולזכות בהעצמה.

בגלל הערך המוסף

יום גיבוש בשטח מאפשר גם להעשיר את העובדים, להעניק ערך מוסף לכל הבילוי המהנה ולהרחיב את תרמיל הכלים של כל אחד מהם. בפעילויות שטח מגוונות ישנן סיטואציות שמזמנות למשתתפים אתגרים ומאפשרות להם להתנסות ולחוות מצבים מחיי העבודה בארגון. השהייה בשטח מהווה מיקרוקוסמוס של הארגון, ותהליכים שיעברו המשתתפים במהלך הפעילות בשטח יציידו אותם בידע, בכלים ובמיומנויות שיישארו איתם גם בסיום הפעילות. פעילויות שטח מזמנות התמודדות עם אתגרים ועם קשיים, התגברות על מכשולים, על חוסרים ועל אי נוחות, צורך בעבודת צוות, חיקוי תהליכי קבלת החלטות, עמידה ביעדים והצלחה במשימות וגם הצפת רגשות, קונפליקטים, תחושות ויחסים מורכבים.