לפרטים נוספים צרו קשר
משימות לחפש את המטמון

משימות לחפש את המטמון עם מנצח בשטח

יש לכם קבוצה של עובדים שהייתם רוצים לגבש ביניהם יותר? או שאולי אתם מחפשים את הפעילות המהנה ביותר עבור התלמידים שלכם בכיתה? אם כך, כדאי שתדעו: לצאת מידי פעם מהשגרה וליהנות ממה שיש לטבע להציע לנו זו בחירה נהדרת. בחיי היום יום רבים מאיתנו מבלים הרבה יותר מידי שעות בחדרים סגורים, מול המחשבים ומול כל הטכנולוגיה המשוכללת שמאפיינת כל כך את העידן שבו אנחנו חיים. לכן, מידי פעם לצאת מההרגל הזה, להגיע למקום מקסים בטבע ולעבור מספר משימות לחפש את המטמון זה כל מה שצריך! חפש את המטמון משימות זו חוויה נפלאה לא רק לילדים אלא גם לקבוצות של עובדים ואתם יכולים להיות בטוחים שמי שתזמינו לעבור איתכם חוויה כזאת ייהנה מכך מאוד.

חושבים ומתכננים כל פרט במשימות

אי אפשר לדבר על חפש את המטמון ומשימות מאורגנות ולא לקחת בחשבון את הפרטים השונים של יום פעילות כזה. מצד אחד צריך לדאוג לכל מה שקשור ללוגיסטיקה, כי איך תגיע הקבוצה למקום שבו אתם רוצים לקיים את הפעילות? מצד שני, צריך לתת את הדעת על המשימות עצמן והכי חשוב: יש להתאים את המשימות לקבוצות המשתתפים. כלומר, זה בהחלט נכון שאם אתם מתכננים פעילויות גיבוש לעובדים או לילדים הרי שפעילות כמו חפש את המטמון יכולה להתאים. עם זאת, אין ספק שהמשימות שתעמידו בפני הילדים צריכות להיות שונות לחלוטין לעומת משימות שמיועדות לאנשים מבוגרים.

משימות חפש את המטמון

איזה משימות לחפש את המטמון כדאי לשלב בפעילות?

פעילות גיבוש מוצלחת, בין אם היא מיועדים לילדים ובין אם היא מתאימה למבוגרים, צריכה לכלול כמה שיותר משימות לחפש את המטמון וחשוב שכל משימה תהיה שונה מהאחרת. העניין הוא שמצד אחד כדאי יהיה ליצור אתגר אצל המשתתפים שיעורר אותם לפעולה אך מצד שני, המשימות כמובן צריכות להיות גם מהנות ומצחיקות. לכן, כאשר מדברים על משימות לחפש את המטמון רצוי לשלב אותן לקטגוריות שונות. לדוגמה: עדיף שיהיה מספר משימות של חשיבה ואילו משימות אחרות שקשורות ליצירתיות. בנוסף לכך, כשמדברים על חפש את המטמון משימות שאי אפשר שלא להזכיר את הצד הפיזי של העניין ובהחלט כדאי לשלב גם כמה משימות שכוללות פעילות גופנית מאתגר.

בטיחות במהלך המשחק

זה לא משנה אם אתם מתכננים היום פעילויות גיבוש עבור ילדים או עבור צוות של עובדים, כי בין היתר חשוב לדאוג לכך שהכול יתנהל בצורה כמה שפחות מסוכנת וכמה שיותר בטיחותית. זה אומר שצריך לבחור את המקום המושלם לפעילות כזאת בטבע וצריך גם לדאוג שהמשימות לא תהיינה מוגזמות מידי. אין כל סיבה לסכן את המשתתפים ולכן, גם אם יש כמה משימות שקשורות למים, כדאי יהיה לעשות הכול כדי למנוע החלקה במקום. יתרה מכך, אם חלק מהמשימות כוללות שימוש בכלים מיוחדים, הכלים חייבים להיות כמה שיותר ידידותיים למשתמש. אתם תראו שאם תחשבו על כל הפרטים הגדולים והקטנים הרי שיום הפעילות הזה יהיה בלתי נשכח, אז למה אתם מחכים?

משימות חפש את המטמון בצפת

האם כדאי להפיק יום גיבוש כזה לבד?

בדרך כלל התשובה לכך תהיה שלילית, כי בין אם אתם רוצים לשלב מספר משימות לחפש את המטמון ובין אם אתם מתכננים כל פעילות אחרת בשטח – צריך הרבה ידע ומומחיות בנושא. לכן עדיף לפנות אל חברה מקצועית שעוסקת בתחום הזה מזה שנים ולהזמין ממנה שירות של הפקת יום פעילות כזה. נציג החברה ישמח לפגוש אתכם, להבין במה דברים אמורים ועל איזה סוג של משחק חפש את המטמון חלמתם. חשוב להתאים בין הפקת יום הגיבוש והפעילות הזה ובין הקבוצה שלה מיועדת החגיגה כי כך ההנאה תהיה גדולה יותר. בנוסף לכך, חברות שמפיקות ימי פעילות כאלה מגיעות עם הרבה מאוד רעיונות של משימות לחפש את המטמון כך שאין ספק שהפעילות תהיה מוצלחת, מהנה ומאתגרת בדיוק במידה הנכונה.

מנצח בשטח מתמחה בפעילויות לעובדים ולמשפחות שיוכלו לקיים פעילות מחוץ לבית בהנאה גדולה. מנצח בשטח מציעה לכם משימות רבות של חפש את המטמון שיהיו בדיוק לטעמכם. צרו קשר או השאירו פרטים באתר.