לפרטים נוספים צרו קשר
ניווט ספורטיבי בטבע

אחד מהתחומים שבהם אנחנו יכולים לראות את השינויים שהעידן המודרני הביא עימו זה כמובן תחום הניווט. בעוד שבעבר היינו מגיעים ממקום למקום רק בעזרת מפות נייר, הרי שהיום הכול נמצא באינטרנט ובכל האפליקציות השונות שמביאות אותנו ממקום למקום. זה אומנם מאוד נוח אך בסופו של דבר זה גורם לכך שאנחנו לא משתמשים בכלים חשובים כמו האוריינטציה שלנו, המצפן או המפה. לכן, אם גם אתם רוצים להכין את עצמכם לקראת התמצאות טובה יותר בחו"ל, בשטח או בטבע, הרי שהאופציה של ניווט ספורטיבי בטבע בתוך גבולות ישראל צריכה לעניין אתכם.

האתגר שמהווה הטבע הישראלי

עד לא מזמן הייתם בטוחים שחוויה של ניווט ספורטיבי זה משהו ששווה להשקיע בו רק בחו"ל? אם כך, כדאי שתדעו שזה בכלל לא מדויק. הטבע הישראלי מאתגר מאוד מבחינת ניווט ספורטיבי ויש לכך כמה סיבות טובות:

  • היערות משתנים בגלל שריפות שמתרחשות לצערנו לעיתים תכופות
  • הבניה העירונית משפיעה על הטבע
  • הצמחייה גדלה במהירות

ולכן, אפילו מקומות שאולי נהגתם לבקר בהם לפני שנים ושלכאורה הכרתם, ייראו לכם שונים. משמעות הדברים היא שמי שיוצא לחוויה של ניווט יאתגר את עצמו ויעודד מאוד את החושים ואת יכולת ההתמצאות בכל מקום בשטח. הניווט מפתח בצורה מדהימה את יכולות ההתמצאות בטבע ובשטח, דבר שיכול לעזור גם, כמובן, בהתמצאות שלנו בתוך העיר.

%d7%a0%d7%99%d7%95%d7%95%d7%98_%d7%a1%d7%a4%d7%95%d7%a8%d7%98%d7%99%d7%91%d7%99_%d7%91%d7%aa%d7%95%d7%9a_%d7%9e%d7%99%d7%9d_%d7%a6%d7%9c%d7%95%d7%9c%d7%99%d7%9d-min

ניווט ספורטיבי בטבע, למי החוויה הזאת מיועדת?

ראשית, אם אתם בעצמכם מרגישים שאין לכם מספיק יכולות של ניווט כדאי יהיה להירשם לחוויה של ניווט ספורטיבי ולראות איך אתם מתמודדים איתה. שנית, חוויה כזאת יכולה להתאים גם למסגרות שונות כמו: צוות עובדים, משפחה, ילדים בתנועת נוער ועוד. אין ספק שכבר מעצם העובדה שאתם משאירים את הנייד הרחק מאחור וצריכים להגיע לנקודה מסוימת בעזרת מפה זה משנה את האווירה וגורם לנו לראות את העולם אחרת.

ניווט ספורטיבי בטבע

תנו למומחים להוביל אתכם עם ניווט ספורטיבי בטבע

השאלה היא באיזו מסגרת כדאי לצאת לחוויה של ניווט בשטח וכאן בדיוק אנחנו נכנסים לתמונה. את החברה שלנו "מנצח בשטח" הקמנו כבר לפני לא מעט שנים ואנחנו מגיעים עם אנשי צוות מומחים שמכירים כל פינה בארץ. אצלנו תוכלו לקבל שירות נפלא בכל מה שקשור לניווט ולפעילויות גיבוש שונות בשטח, אז למה שלא תרימו אלינו טלפון עוד היום? השאירו פרטים בטופס מצד ימין או התקשרו לטלפון 054-498-7660.

תוכלו להסביר לנו מה דרוש לכם, כמה אנשים אתם ועל איזו חוויה חלמתם. מכאן והילך הכול יהפוך להיות אחריות שלנו כי אנחנו נדאג להפוך את החלום שלכם למציאות של יום אחד שממנה תוכלו ליהנות עם האנשים היקרים לכם. ניווט ספורטיבי בטבע הישראלי זו חוויה נפלאה שיכולה לתרום רבות לגיבוש החברה, אז למה שלא תנסו את זה עוד היום?