לפרטים נוספים צרו קשר
פעילויות אקסטרים

לפני שני עשורים בערך החל להתפתח הרומן בין ישראלים לספורט אתגרי. מה שנראה בהתחלה כקטע רגעי וחולף הפך לסיפור אהבה ממושך ולזוגיות רבת שנים. עוד ועוד ישראלים גילו והתמכרו לפעילויות אקסטרים, וכל מי שרוצה להתרגש, להסתכן ולהציף את הגוף באדרנלין לא חייב לרכוש כרטיס טיסה, כי יש שפע ריגושים קרוב לבית. פעילויות אקסטרים רבות ומגוונות מוצעות בישראל, והן מתאימות גם ל"אקסטרימסטים" קיצוניים וגם לאנשים שגרתיים שאינם חיים על הקצה, אבל בהחלט יכולים להתרגש מפעילות אקסטרים מרגשת ושוברת שגרה.פעילות אקסטרים

למי מתאימות פעילויות אקסטרים?

לכל מי שרוצה. כל אחד יכול לעסוק בספורט אתגרי ולרבות מפעילויות אקסטרים שלא נדרשת הכשרה מיוחדת. כל אחד, בכל גיל, שיש לו מספיק אומץ, רוח טובה ורצון לאתגר מרגש יכול למצוא פעילות אתגרית מתאימה. אם כך, אין זה פלא שברבות השנים הפכו פעילויות אקסטרים לאלטרנטיבה נהדרת למתנות מרגשות ואפילו לפעילויות גיבוש בעבודה.

איך בוחרים פעילויות אקסטרים?

כאמור, לכל דורש יש פעילות אקסטרים מתאימה, ואם אתם רוצים להשתלב בכיף הזה בעצמכם, לפנק חבר/ה או ליזום פעילות כחלק מיום גיבוש בעבודה, עליכם לערוך מספר שיקולים בעת בחירת הפעילות המהנה.

למי מיועד הריגוש?

בעת בחירת פעילות אקסטרים יש להתרכז במאפייני המשתתפים – בגילם וביכולתם (ישנן פעילויות אקסטרים שמתאימות יותר לצעירים ולאמיצים שבינינו), בבריאותם ובמוגבלויותיהם, בכושרם ובהכשרתם (ישנן פעילויות הדורשות הכשרה מיוחדת) ובשאלה האם מדובר ביחיד, בזוג או בקבוצה. כך, למשל, במקרה שמדובר בפעילות המיועדת לכל בני המשפחה בגילאים משתנים או לאנשים מבוגרים יחסית, ניתן לבחור פעילות אקסטרים יותר "רגועה" שפחות תתאים, למשל, כמתנה לבן הבכור לרגל שחרורו מהצבא.

ישנו, כאמור, מגוון רחב של פעילויות אקסטרים הנבדלות זו מזו בדרגת הקושי: ככל שהפעילות יותר מאתגרת, קיצונית ומסוכנת היא נחשבת מתוחכמת ומעניינת יותר. פעילויות שהן פחות נחשבות פעילויות אקסטרים יכללו אתגרים פחות קשים אבל עדין מרגשים, כגון טיולי ג'יפים, טיולי טרקטורונים, רכיבה על גמלים או על סוסים, פיינטבול, משחקי הישרדות אטרקציות שטח, משחקי ניווט וכן הלאה.

פעילויות אקסטרים פחות שמרניות יכללו טיפס צוקים, טיפוס הרים, סנפלינג, טיפוס קירות, קארטינג, ראפטינג וקייאקים, רולרבליידס, החלקה על הקרח וכיוצא באלה. פעילויות אקסטרים יחסית קיצוניות יכללו צניחה חופשית, מצנחי רחיפה, סקי מים, טרקטורון מעופף (כן, יש דבר כזה) והצעקה האחרונה: מאונטיין בורד (סקייטבורד עם מצנח).

פעילויות אקסטרים

מהי מטרתם של פעילויות אלו?

אם אתם רק רוצים לרגש ולהעניק מתנה בלתי נשכחת לבן זוג האוהב עם ריגושים, תוכלו לארגן לו צניחה חופשית. אבל אם אתם מחפשים פעילות אתגרית שתתאים לקבוצה, למשל צוות בעבודה, יש לחפש ערך מוסף ולאתר פעילות ספורטיבית שתתאים לכולם וגם תעניק משמעות נוספת מעבר להנאה. כך, למשל, סדנת הישרדות הכוללת גם פעילויות שטח ודורשת עבודת צוות יכולה להתאים יותר למטרה זו. מטבע הדברים, גם התקציב הוא שיקול שמשחק תפקיד בבחירת פעילות האקסטרים. לבסוף, בחרו רק במפעילי ספורט אקסטרים מנוסים ומורשים שיציגו בפניכם תעודות מקצועיות וביטוחים נחוצים. אל תתפתו להצעות זולות ומפתות.

"מנצח בשטח" בונה פעילויות אקסטרים המתאימה למשפחה המצומצמת, המורחבת, לקבוצת חברים וגם קבוצת עובדים. המטרה היא ליצור חוויות שיזכרו לשנים עם משימות מאתגרות כדוגמת ניווט ספורטיבי, חשיבה יצירתית, הקשבה פעילה ומנהיגות.

פעילויות אקסטרים לימי הולדת ובר מצווה

"מנצח בשטח" עורכת ימי הולדת בהתאמה לכל גיל תוך פריצת מחסומים ויצירת סנרגיה בין כל המשתתפים. תוכלו לחגוג חגיגת לחתן בר מצווה בדרך ייחודית של משימות התבגרות ומנהיגות יחד עם קבוצת החברים ו/או המשפחה. באירוע זה חברת "מנצח בשטח" משלבת אתגרים שיעצימו את תחושת המסוגלות האישית, את התמודדות עם ערכים, האחריות וגילוי המנהיגות הטבעית שיש בכל אחד מאיתנו.

ימי הולדת לסבא/סבתא

אם אתם רוצים להיפגש באופן חוויתי ולא רק סביב שולחן האוכל בחג, אנו נבנה עבור המשפחה המורחבת פעילות אקטיבית שתחזק את הקשר בין הדורות. במקומות שונים בארץ נקיים פעילות מקורית שתתאים בדיוק למשפחה שלכם דרך משחק וחוויות: בישול בשטח, ניווט, פעילות אתגרית ועוד.  

לא בא לכם להחליף לפעמים את המפגש עם החברים בסלון בפעילות חווייתית ומאתגרת בשטח?

חברת  "מנצח בשטח " מציעה פעילויות בשטח לזוגות ו/או למשפחות החברים לגיבוש וחוויות אחרות .

אנו מומחים ביצירת מגוון פעילויות ומבטיחים לכם שעל היום הזה ידברו כל החבר'ה הרבה מאוד זמן .