לפרטים נוספים צרו קשר
פעילויות גיבוש לילדים

אתם יכולים לחשוב על משהו חשוב יותר מאשר להשקיע בילדים שלכם? מאשר לראות אותם מרוצים, שמחקים ועסוקים באינספור פעילויות שלא כוללות תמיד רק את הטכנולוגיה ואת המכשירים הניידים? אם גם אתם עייפים מלראות את הילדים שלכם רובצים שעות ארוכות מול כל המסכים השונים, או שאתם מורים בבית ספר שרוצים להשקיע בתלמידים שלכם, אין ספק שהאופציה של פעילויות גיבוש לילדים צריכה לעניין אתכם. פעילויות גיבוש יכולות להתאים גם לכיתה שיש בה בעיה חברתית, גם לבני המשפחה שלכם וגם למשפחה המורחבת שאולי רוצה לבלות ביחד, להכיר ולהתגבש יותר. לכן אנחנו מציעים לכם לפנות אלינו כי אצלנו תוכלו לקבל תוכנית מושלמת שתתאים לילדים שאיתם אתם מגיעים.

שיתוף פעולה בין הילדים ובין המבוגרים

אחת מהבעיות שחוזרות על עצמן לא פעם במשפחות שונות, זו הבעיה שהילדים תמיד נמצאים בקבוצה אחת ואילו המבוגרים בקבוצה אחרת. כלומר, אין תקשורת מספיק טובה בין שתי הקבוצות והדינאמיקה לא מספיק מוצלחת. זו עוד סיבה טובה להשקיע באופציה כמו פעילויות גיבוש לילדים שכן במסגרת פעילויות גיבוש כאלה ניתן לשלב גם משחקים שהילדים וההורים עושים ביחד או זה נגד זה. אתם תראו שאחרי יום גיבוש כזה שמלא בפעילויות מעניינות, המשפחה שלכם תיראה אחרת ותהיה בה דינאמיקה נפלאה.

פעילויות גיבוש לילדים

פעילויות גיבוש לילדים

איך מתאימים את הפעילויות לילדים?

בין אם אתם מגיעים עם כיתה שלמה של ילדים ובין אם מדובר על פעילויות גיבוש לילדים שמגיעים במסגרת משפחתית, יש משמעות לבחירת הפעילויות השונות. לכן חשוב לפנות אל חברה מקצועית כמו החברה שלנו, שכן חלק מהמומחיות שלנו היא להתאים את הפעילויות לקבוצה של הילדים שניצבים מולנו. האם המטרה כאן היא להוציא כמה שיותר אנרגיה, לרוץ ולקפוץ? האם המטרה היא ללמד את הקבוצה שביחד, כקבוצה, יש לה כוח? האם המטרה היא לחזק את הילדים ולגרום להם להרגיש שהם יכולים להתמודד עם לא מעט אתגרים? האמת היא שיש מגוון אדיר של אפשרויות ופעילויות ולכן חשוב לדעת למי מועברות אח"כ כל פעילויות גיבוש לנוער וילדים שתרצו. כמובן שגם השאלה בני כמה הילדים תשפיע על בחירת הפעילויות ולכן חשוב שננהל בינינו שיחה מקדימה.

פעילויות גיבוש לנוער

אתם מוזמנים לפעילות חוזרת

הרבה פעמים קורה שקבוצה מסוימת, בין אם מדובר על קבוצת ילדים ובין אם מדובר על צוות של עובדים, מגיעה אלינו לעבור יום פעילויות וגיבוש ואח"כ חוזרת. יש לכך סיבה טובה, שכן אחרי שהקבוצה חוזרת לחיי השגרה, כולם שמים לב שהאנשים לא מפסיקים לדבר על החוויה שהייתה להם אצלנו. לכן כדאי שתכינו את עצמכם לכך שגם אצלכם במשפחה זה יקרה ואין ספק שאחרי יום הפעילות הראשון שתעברו אצלנו בוודאי תרצו לחזור לעוד חוויות דומות. לדאוג לגיבוש המשפחה ולראות את הילדים מתמודדים עם אתגרים מעניינים ואינספור פעילויות זו חוויה נפלאה גם עבור ההורים, אז למה אתם מחכים? הפעילויות כוללות משימות מהמרוץ למיליון ומתוכניות שונות כמו הישרדות כך שגם במובן הזה אתם תראו שהילדים יתלהבו מאוד.