לפרטים נוספים צרו קשר
פעילות ODT

איך בוחרים פעילות ODT

אתם מס,כלים על העובדים שלכם ורואים שהם לא לגמרי מרוצים בכל בוקר כשהם מגיעים לעבודה? רוצים לתת להם ערך מוסף ולגרום לכך שהם יחשבו אחרת וייצאו קצת מהשגרה? אם כך, אתם צודקים ויש לא מעט דברים שכדאי יהיה לעשות בנידון. אפשרות טובה היא לקחת אותם ליום פעילות בטבע שיכלול פעילות ODT שכן פעילויות כאלה יכולות להתאים לכל קבוצה של אנשים. לכן זה לא משנה אם אתם מחפשים את הפעילות המושלמת לעובדים שלכם, למשפחה או לכל מסגרת אחרת כי בכל מקרה כדאי יהיה לבדוק זאת מקרוב.

פעילות ODT

פעילות ODT

כיצד פעילויות כאלה תורמות לצוות העובדים?

בדרך כלל במסגרת פעילות ODT ישנה חלוקה לקבוצות כך שהאלמנט הראשון זו התחרות של קבוצה אחת בשנייה. כל קבוצת עובדים רוצה לנצח את היריבה וכדי להצליח לעמוד במשימות אין דרך אחרת לעובדים מאשר לשתף פעולה. לכן בהחלט ניתן לומר שהערך המוסף הראשון של פעילויות כאלה זה שיתוף הפעולה בין כל העובדים, אז למה לחשוב פעמיים? הגיע הזמן שכל מנהל עסק יבין: כאשר העובדים מגובשים ומשתפים פעולה זה עם זה התוצאה הסופית הרבה יותר מוצלחת. הם מרגישים שייכות גדולה יותר למשרד ואחריות להצלחת העסק, מה שאומר שיש לכך רק יתרונות בטווח הארוך.

היציאה לשטח תורמת לגיבוש העובדים

זה לא משנה אם אתם בוחרים לקחת את צוות העובדים שלכם לחוויה של פעילות ODT, ניווט ספורטיבי או לכל פעילות גיבוש אחרת כי בכל מקרה כבר היציאה לשטח תורמת רבות. בחיי היום יום העובדים שלכם נמצאים שעות מול המחשבים וגם כשהם הולכים הביתה הם מחוברים תמיד לטלפון הנייד. כל זה גורם לכך שהם לא ממש עוצרים כדי לחוות את החיים בצורה אחרת, כדי ליהנות מהטבע או כדי לנשום אוויר נקי. לכן ברור מדוע פעילויות שמתקיימות בשטח יכולות לתרום גם במובן הזה כי עצם העובדה שנפגשים עם כל הקולגות מחוץ למשרד תורמת רבות.

פעילויות ODT

כיצד מתכננים פעילות ODT?

יש מגוון אדיר של פעילויות ODT שביניהן אתם יכולים לבחור ולכן ברור מדוע אתם מעט הולכים לאיבוד. איזו פעילות ODT תוכל להתאים בצורה טובה יותר לעובדים שלכם? ואיך תדעו שאתם עושים את הבחירה הנכונה? האם צריך ציוד מיוחד לפעילויות כאלה? איפה בדיוק רוצים לקיים אותן? על כל השאלות האלה ועל עוד דילמות רבות אחרות הצוות שלנו בחברת "מנצח בשטח" יוכל לענות לכם. אנחנו יכולים להפיק עבורכם ימי גיבוש עם ניווט ספורטיבי ועם פעילויות שונות בשטח, אז למה שלא תתקשרו אלינו כבר עכשיו? חשוב לנו שצוות העובדים שלכם יהיה מגובש יותר ואנחנו נשמח לעשות הכול כדי שהחוויה שלכם בשטח תהיה מושלמת. צרו עימנו קשר וביחד איתכם נפיק את יום הגיבוש הכי מרגש ושהיה לעובדי הצוות שלכם.